Terapie Duchowe


Główne Metody i Stosowane Terapie:

* Uzdrawianie duchowe – przekazy energetyczne (praniczne), rytuały, zabiegi i modlitwy o oczyszczenie, uwolnienie i uzdrowienie, przekaz energii duchowej.

* Zielarstwo (Fitoterapia) – indywidualnie dobrane receptury ziołowe

* Bioterapia, Pranoterapia, Mesmeryzm – przekazy uzdrawiającej energii (prana, mana); pranoterapia wywodzi się z jogi i ajurwedy.

* Respiroterapia – korekta oddychania

* Dietetyka – optymalizacja diety dla leczenia z wielu chorób

* Terapie emocji i umysłu – skuteczne usuwanie stłumionych emocji; usuwanie chorobogennych wspomnień oraz koszmarów sennych.

* Chromoterapia – leczenie kolorami, także ćwiczenia autoterapii w domu; leczenie kolorami to istotna część terapii ajurwedyjskich!

* Aromaterapia – metoda medycyny naturalnej polegająca na wspomaganiu terapii z wielu dolegliwości olejkami eterycznymi z roślin stosowanymi poprzez inhalacje  oraz przez skórę – kąpiele, masaże, okłady, kosmetyki. Stosowanei olejków leczniczych to terapia wywodząca się oryginalnie z ajurwedy, bardzo pomocna w leczeniu.

* Akupresura, Refleksologia, Marmaterapia – uciskanie i masowanie punktów energowrażliwych, akupresura metodami kiatsu, shiatsu lub ajurwedy.

* Krystaloterapia – z użyciem magicznych kryształów górskich oraz innych kamieni wspomagających leczenie, doskonale znane na Wschodzie, w tym w ajurwedzie.

* Talizmany – indywidualnie sporządzone talizmany, jeśli są korzystne w niektórych wypadkach dla ochrony przed życiowym pechem czy niepowodzeniami.

Uzdrawianie praniczne rodem z Indii i Tybetu jest niewyczerpaną kopalnią wiedzy wewnętrznej, co pozwala zaawansowanemu i praktykującemu uzdrowicielowi zastosować skuteczną metodę w walce praktycznie z każdą chorobą. Dlatego korzystając z szerokiego wachlarza możliwości jakie daje uzdrawianie praniczne według tajemnych systemów Ajurwedy trzeba doskonalić swoje umiejętności do końca życia, a nie poprzestawać na odbytych kursach i zdobytych dyplomach.

Uzdrowiciel zawsze wspiera leczenie medyczne i zasadniczo nigdy nie ma sprzeczności pomiędzy np. bioterapią a chirurgią.

Stosujemy kilkanaście innych metod, jeśli są przydatne w procesie uzdrawiania

Informacje – patrz Kontakt

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: