Dekrety Mistrza El Morya


Dekrety Mistrza El Morya

Dekrety to rodzaj konfirmatywnej, utwierdzającej modlitwy, czyli recytacje bliskie ludzkiemu duchowi. Jest powiedziane „Wygłosisz dekret i stanie się Tobie”. Dekrety to zarządzanie energią myśli i emocji, intensywne, głębokie recytowanie z wibrowaniem dźwięków i słów. Zaczynamy od wizualizacji fioletowego płomienia wolności i uwolnienia, który jest energią Boskiego Ducha, świętego ognia, przemieniającego i uwalniającego. Zaczynamy od serca. Oryginalne słowo „Vairagyam”, Uwolnienie, Wybawienie, często tłumaczone jest niedokładnie jako Przebaczenie czy Wybaczenie, jednak należy pamiętać, że zawsze chodzi o jogiczny ideał Vairagya. Recytacje dekretów odmawiane są zwykle na sposób wedyjski 7 razy lub 11 razy (mistyczne liczby Rudrowe), czasem także 33 razy (liczba Władców Niebios). Skupienie w ćakramach i praktyki jogiczno-tantryczne z ćakramami to jeden z podstawowych filarów nauczania i praktyki przekazywanej przez Mistrza El Morya (Maurya) z wysokości Himalajów, z Królestwa Światłości na Dachu Świata.

El Morya

Mistrz El Morya – Himaćala Maharaja  Król Dewów w Himalajach

Duchowy Szlak, Duchowa Ścieżka wymaga bezgranicznego zaufania w Boga Stwórcę, Brahmana, to jest jedyna pewność, to jest jedyne bezpieczeństwo, to jest jedyna Prawda, Brahman dba o wszystko! To jest do pojęcia, jeśli się chce ostatnimi kroki iść do Boga Stwórcy, zanurzyć w Brahmana, jeśli się chce naprawdę wprowadzić w swoje życie Boskie Światło, Brahma Jyoti (spolszcz. Dźjoti) i jeżeli tak ma pozostać w człowieczym, duchowo Przebudzonym Życiu. Mistrz El Morya naucza o poddaniu się wyższemu boskiemu przewodnictwu, boskiej woli, o współpracy z niebiańskimi mistrzami. Głębokie zaufanie daje nam poczucie bezpieczeństwa, pomaga zaufać celowi naszego życia i złączyć się z nim całą mocą umysłu. Mistrz El Morya na poziomie psychicznym pomaga przepracować kwestię ojca i autorytetu, szczególnie, gdy go nie było w naszym życiu. Wspiera nas w zjednoczeniu się ze sobą, połączeniu z boskim autorytetem, wyjściu z głębokiej samotności ku boskiej jedności w Świetle. Promień Boskiej Woli Mistrza El Morya, promień Atmiczny jest koloru błękitnego, szafirowo-błękitnego, czasem lekko zabarwiony jasnym odcieniem delikatnego fioletu, ametystu.

Wolność – Fioletowy Płomień

Fioletowy ogień, jest boską Wolnością,
Płonie w każdego serca wnętrzu!
Jest sztuką Uwolnienia wiecznie prawdziwą,
Utrzymuje zawsze w harmonii z El Moryą.
(deklamowane 7 razy) 

Przemieszczamy uwagę od serca do głowy. 

JAM Światłem Jest, Tyś El Morya we mnie Jest,
El Morya, na zawsze wyzwól ten umysł;
Fioletowy ogniu, jaśniej wiecznie
W głębinach boskiego umysłu.
El Morya, Boże, który dajesz wyzwolenie,
Fioletowym Ogniem wypełniaj głowę,
Aż twój blask w niebiański sposób
Uczyni ten umysł umysłem Światła
(recytowane 7 razy)

Przechodzimy do ręki, do równowagi działania. 

JAM ręką Brahmana Boga w działaniu Jest,
Codziennie odnoszę Zwycięstwo:
Oczyszczona dusza sprawia zadowolenie
Kroczenia Drogą Środka. Om Aham!
(recytujemy 7 razy)

Dekrety, recytacje, uciszają emocje, integrują umysł, ciało i duszę, uwalniają energie życia.

Przechodzimy do wizualizacji energii boskiego białego światła w sposób nazywany ochronną tubą światła.

Umiłowana jasna Obecność El Moryah,
opieczętuj mnie twa tubą światła
z płomienia wniebowstąpionego mistrza
wezwanego teraz w imię Boże.
Niech utrzymuje tę świątynię duszy wolną
od wszelkiej niezgody płynącej do mnie.
El Morya jest tym, który wzywa fioletowy ogień,
by spalił i przemienił wszelkie pragnienie,
płonąc wciąż w imię Wolności
aż El Morya jest jednym z fioletowym płomieniem.
(7 razy powtarzamy)

Przywołuję przebaczenie, uwolnienie tak potrzebne na tej Ziemi (Dźambhudwipa) i Ludzkości.

El Moryah działającym tu przebaczeniem jest,
usuwa wszelkie zwątpienie i strach,
na zawsze uwalnia ludzi skrzydłami kosmicznego Zwycięstwa.
El Moryah jest tym, który woła z pełną mocą
o przebaczenie i uwolnienie w każdej chwili;
dla wszelkiego życia wszędzie
wylewa uwalniającą łaskę przebaczenia.
(recytujemy 7 razy)

Odwołanie się do Boskiej Obfitości.

El Moryah jest wolny od strachu i braku,
odrzuca zwątpienie i nędzę,
wiedząc już, że wszelka dobra Obfitość
zawsze spływa z wysokości.
El Moryah jest ręką Bożej Fortuny,
wylewa skarby Światła,
przekazuje teraz pełną Obfitość
by zaspokoić każdą potrzebę ŻYCIA.
(recytujemy 7 razy)

Zapalanie Światła Prawdy, Sathya-Jyoti. 

El Moryah jest Życiem Boskiego Kierunku,
zapala Światło Prawdy we mnie.
Ogniskuje tu pełną Bożą doskonałość,
uwalnia mnie od wszelkiej dysharmonii.
Utrzymuje mnie zawsze zakotwiczonego
w Sprawiedliwości Bożego planu –
El Moryah jest Obecnością Doskonałości
żyjącej Życiem Boga w człowieku!
(recytujemy 7 razy)

Modlitwa „Boże Ojcze Nasz” El Morya składa się z siedmiu przykazań, które wywodzą się od siedmiu Elohimów (Czohanów) w porządku dzieła stworzenia. Jest to jedna z najważniejszych rewelacji naszego całego życia — objawienie wewnętrznego, duchowego znaczenia modlitwy „Ojcze Nasz”, zgodnie z siedmioma promieniami.

Modlitwa Boża El Morya

Boże Ojcze nasz, któryś w niebie jest
Święć się Imię Twoje, El Moryah.

El Moryah przyjdź Królestwo Twoje
El Moryah bądź Wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi

El Moryah wszechdawcą chleba codziennego
El Moryah odpuszczeniem wszelkich win
El Moryah wybawieniem od wszelkiego zła

El Moryah Królestwem Jest
El Moryah Potęgą Jest
El Moryah Chwałą Boga w wiecznym, nieśmiertenym przejawieniu!
Wszystkim tym El Moryah Jest.
(recytujemy 7 razy)

Mistrzu El Morya, Himaćala Raja (Radża), Królu Królestwa Dewów w Himalajach, po przeszło 9 tysiącach lat wracamy do Twoich słów i dziękujemy Tobie El Moryah za wszystko światło, prawdę i dobro.

Warto pamiętać, że Wielcy Mistrzowie, tacy jak El Morya, Król Dewów w Himalajach, nie przekazują swojej wiedzy w channelingach, spirytystycznymi, mediumistycznymi metodami. Powodują czasem Przebudzenie, Oświecenie Umysłów (Serc) wybranych uczniów, którzy prowadzą nauczanie z tego oświeconego poziomu. Jednakże wszelkie pozorowane na „przekazy” i „dyktanda” lekcje, to produkt takich uczniów, a nie nauka podawana przez Mistrza. Mistrz nie żyje na astralnym planie i nie można go wywołać tak jak wywołuje się duchy zmarłych osób, żeby odpowiadał na pytania. Tego rodzaju metody mają zastosowanie jedynie do istot nieoświeconych i demonów, zatem, żaden Oświecony Mistrz Boży nigdy nie dokonywał przekazów przez channeling, mediumizm. Ludzie, którzy tak twierdzą są zwyczajnymi oszustami lub osobami, które chcą sobie dodać powagi, ale robią to w błędny sposób, gdyż o pracy Mistrzów nie mają zielonego pojęcia.

Mistrzowie, tacy jak El Morya (Master Moria) przychodzą na ziemię tylko jako ludzkie inkarnacje tak zwanych Awatarów, Zstąpień Boskości, co wydarza się bardzo rzadko i jest bardzo niezwykłe. Nauczają uczniów z ust do ich uszu, czyli bezpośrednio, a potem uczniowie kontynuują ich pracę w postaci Sampradaya – autoryzowanej przez takiego Awatara sukcesji uczniów-mistrzów. Warto dobrze to sobie zapamiętać i nie dać się zwodzić mediom o wątpliwej jakości, które nie mają podstawowej wiedzy o pracy mistrzów duchowych takiego formatu jak Mistrz El Morya. Mistrz El Morya oraz jego boska małżonka, Królowa Gór Dachu Świata, Parvata Rajeśvari (Radźeśwari) pozostawili potężna tajemna Szkołę Ezoteryczną, Duchowy Zakon Mistyczny, Zakon Joginów Magów, Boską Sampradaya, która istnieje, przechowuje i przekazuje oryginalne nauki Mistrza El Morya i jego Małżonki, Królowej Himalajów.

Dokładny czas urodzin Mistrza El Morya, gdy był Awatarą Boga w Królestwie Dewów w Himalajach i Pamirze, to pełnia Księżyca w astronomicznym znaku Strzelcu (Dhanusha, od 21 listopad do 21 grudnia). Historie spisane w dawnych indyjskich księgach podają pełnię Księżyca w słonecznym znaku Strzelca jako czas narodzin Króla Dewów w Himalajach, znanego też jako El Moryah lub Himaćala Maharaja (Maharadźa). Raz w roku, w czasie 3 dni pełni Księżyca w znaku Strzelca zbierają się Uczniowie kontynuujący nauczanie zgodne z przekazem Mistrza Króla Gór, aby powtarzać nauki i instrukcje praktyk, a także umacniać się w Drodze i Służbie na Świetlistym Szlaku ku Niebiosom. Na Zachodzie często spotkania są w weekend najbliższy pełni lub około 13 grudnia. Nauki i praktyki przekazane przez Mistrza El Morya to boska Biała Magia, Tantra Magicznej Mocy.

Om Moryah!

Jedna odpowiedź to “Dekrety Mistrza El Morya”

  1. Marek Andrzej Żarecki Says:

    Witam serdecznie, i zapraszam do czytania tego wspaniałego bloga okultystycznego i magicznego! https://elmoryah.wordpress.com


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: