El Morya – Pole medytacji grupowej i indywidualnej


EL MORYA – POLE MEDYTACJI GRUPOWEJ I INDYWIDUALNEJ

Duchowi Przewodnicy, Nauczyciele i Mistrzowie Drogi ciągle przychodzą i żyją na Ziemi, przygotowują za każdym odrodzeniem specjalne pole do pracy grupowej i indywidualnej w życiowej misji jakiej dokonują, w związku z czym każda inkarnacja Mistrza Duchowego jest inna i niepowtarzalna, bo jest każdorazowo tworzona pod zadania do wykonania w danych pokoleniach, dla danych osób, przestrzeni, bieżących potrzeb ludzkości czy narodu do którego wcieleni Mistrza i Przewodnika Duchowego zstępuje. Mistrzowie pracują z poziomu Świadomości Kosmicznej, oddania siebie Pierwotnemu Źródłu, Najwyższemu Bogu, Brahmanowi, jako Fokus, Ośrodek Skupienia, Ucieleśnienie, Awatara do danych prac duchowych. Ludzie praktykujący z Mistrzami są uczestnikami ich dzieła, jedni obserwatorami, świadkami, inni współtwórcami poprzez Karma Jogę i Sewę (Służbę), jeszcze inni poprzez pomocne wspólnocie zgromadzonej wokół zrodzonego Mistrza stany jasnoczucia, jasnowidzenia i jasnowidzenia.

Ryc. Mistrz Mahatma El Morya 

El Moryah

Mistrz El Morya

Jeżeli jeszcze nigdy ktoś nie uczestniczył w pracach medytacyjnych, nie praktykuje medytacji, dhjany, to nie musi się tym przejmować. Nie stanowi to żadnej przeszkody w tym, aby dołączyć do grupy Mistrza Duchowego. Liczy się otwartość, szczerość serca i chęć poświęcenia swojego czasu na rzecz ratowania Ziemi i ludzkości. Nie medytuje się siedząc na krzesłach, ale zawsze siedząc w skrzyżnej lub klęcznej pozycji medytacyjnej, gdyż podstawą do rozpoczęcia medytacji jest prawidłowa pozycja ciała zwana generalnie lotosową. Nie ma skutecznej medytacji bez prawidłowej pozycji ciała, gdyż dopiero w dobrej medytacyjnej pozycji ciała medytacja nabiera mocy i skuteczności. 

Niektórzy bezmyślnie, zwykle z powodu braku wiedzy i umiejętności pomijają pozycję ciała w czasie medytacji, jednak jest to jak gotowanie zupy bez wody. Woda jest bardzo istotnym składnikiem zupy, podobnie jak garnek. Nie da się jednak ugotować zupy bez wody, nawet mając garnek i wszystkie pozostałe składniki. Medytowanie bez podanej przez mistrzów wymaganej formy ciała, znanej jako pozycje lotosowe do medytacji mija się z celem i jest całkowicie nieefektywne. Tak nauczał Mistrz El Morya, kiedy jako Król Dewów w Himalajach osobiście żył na Ziemi i ratował ludzkość oraz Ziemię przed inwazją demonicznych istot, które chciały zniszczyć Ziemię a ludzi uczynić niewolnikami. Trzeba się stosować do dobrych, prawidłowych wzorców przekazanych przez Mistrzów Przewodników Duchowych.

Spotykamy się jako Uczniowie Morya Sangham, aby pracować medytacyjnie na rzecz:

* zasilenia i oczyszczenia energetycznego Ziemi Energią Światła, Miłości i Mocy Bożej;
* złagodzenia i zneutralizowania nieharmonijnych i szkodliwych działań ludzkości;
* przebudzenia duchowego i rozwoju ludzkości w duchu Światła, Miłości, Pokoju i Harmonii;
* dostrojenia wibracji, świadomości i ducha ludzkości oraz Ziemi do Źródła Boskości, Brahmana;
* wykonania prac duchowo-energetycznych na rzecz miejsca, regionu, w którym odbywa się spotkanie;
* uzdrawiania duchowego ludzi (w tym samych siebie), Matki Ziemi (flory, fauny, różnych zdarzeń i sytuacji), ludzkości.

Wszystkie medytacje, prace duchowo-energetyczne prowadzi się z przekazu, z niebiańskiej inspiracji uzyskanej poprzez realny kontakt z żyjącymi Mistrzami Przewodnikami Duchowymi. Żadna medytacja nie jest identycznie taka sama, bo każda jest indywidualna, niepowtarzalna, jest jak żywa Rzeka Światła (Yahvih), przepełniona mocą, mądrością i miłością z Wyższych Wymiarów Istnienia. Poza medytacjami prowadzi się w linii przekazu El Morya różnego rodzaju warsztaty rozwoju osobistego i duchowego jak nauka kontaktu telepatycznego z Mistrzem, Aniołami (Dewami) i Wyższym Kosmicznym Rozumem (Wyższą Jaźnią); oczyszczania ciała i umysłu; rozwój długowieczności; zawierzenia Światłu i Boskiej Mocy, uzdrawiania duchowego, zloty medytacyjne, duchowe wakacje i podróże po kraju i świecie, zjazdy Strażników Ziemi, medytacje Boskiego Światła.

Wiemy jak wiele dobrego wydarzyło się dzięki życiu opartemu na najwyższych wartościach duchowych i ludzkich. Wiemy, że dzięki kontaktom z Duchowymi Istotami z Mistrzami i Przewodnikami zmieniliśmy, zmądrzeliśmy i wzmocniliśmy się my sami, i jak wielu ludziom to pomogło, jak wiele uzdrowień się dokonało, jak wiele dobra, mądrości i radości rozlało się w przestrzeniach Ziemi i Ludzkości. Medytując, żyjąc we współistnieniu, współpracy, współodczuwaniu ze Źródłem, z Brahmanem Bogiem, pomagamy wielowymiarowo i wielopoziomowo naszej ukochanej planecie – Matce Ziemi. Wszystko to powoduje, że mimo obowiązków i trudów dnia codziennego jesteśmy lepszymi i szczęśliwszymi ludźmi jak kiedyś, że nie tylko rozwijamy się, uzdrawiamy ludzi i ratujemy Ziemię przed siłami zła (demonami, asurami), a sprowadzamy Niebo na Ziemię, tworząc tu i teraz nowego człowieka – Człowieka Kosmicznego, Nową Ziemię.

Na spotkania może przyjść każdy, kto chce wspólnie pracować energetycznie, duchowo, na rzecz uzdrawiania innych i siebie, ratowania Ziemi i ludzkości, tworzenia nowej rzeczywistości, nowej Ziemi w oparciu o uniwersalne wartości dobra, miłości i pokoju. Jest to przesłaniem Mistrza El Morya, Mahatma Himalajów, znanego także jako Hermes Trismegistos czy Prorok Henoch. Jest to misją i przesłaniem Władców Królestwa Szambali, Przedwiecznego Królestwa Światłości.

Om Moryah! 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: